.

JYDQM Симпатична Платно Виси Складирање Торба 3 Џебови Монтира на Ѕид Дома Ѕид Вратата Гардероба Плакарот Висат Торба Дребулии Уредната Организатор 1PC (Боја : C)

JYDQM Симпатична Платно Виси Складирање Торба 3 Џебови Монтира на Ѕид Дома Ѕид Вратата Гардероба Плакарот Висат Торба Дребулии

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет.Поддршка од страна на еко-пријателски издржливи и сигурни.Ефикасно чување и заштита на облека долна облека или чевли.Набори надолу веднаш ако не се користи за лесно складирање.Одделни прегради за складирање со качија внесува во секоја полица да се задржи вашата облека и своето место уредно.Име : Виси Складирање Bag Material : Fabric Size : 29. 5*64.5 cm Weight : 200g Color : Сива,Портокалова,Жолта ,Black Feature : Foldable100% сосема нов и висок квалитет.Поддршка од страна на еко-пријателски издржливи и сигурни.Ефикасно чување и заштита на облека долна облека или чевли.Набори надолу веднаш ако не се користи за лесно складирање.Одделни прегради за складирање со качија внесува во секоја полица да се задржи вашата облека и своето место уредно.Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка.Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика.

Особините