.

Rvinyl 3M 2080-M22 Винил Автомобил Заврши Филм Фолија на Ролна со Воздух Ослободување Технологија - 5ft x 1ft со Апликација за Картичка, Мат Длабоко Црна

Rvinyl 3M 2080-M22 Винил Автомобил Заврши Филм Фолија на Ролна со Воздух Ослободување Технологија - 5ft x 1ft со Апликација

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

3 M 2080 Серија Мат винил обвива ви даде неверојатна вредност и ефикасноста на премногу.Покривот само : Додадете спротивставени елемент на вашиот возење од завиткување само врвот на вашето возило во боја, кој раскинува вашата моментална боја шема.Невидливи Воздух Канали се направи инсталација побрзо и полесно.Аспираторот само : аспиратор се заврши може да се зголеми вашите возила перформанси, заштита на метални и промоција на спортски изглед дека ќе се претвори глави.

Особините