.

312 Motoring се вклопува 2003-2011 Mazda 6 Карбонски Влакна Винил ЗАВРШИ Лист/Филм (60 X 180) 5FT X 15FT 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 03 04 05 06 07 08 09 10 11

312 Motoring се вклопува 2003-2011 Mazda 6 Карбонски Влакна Винил ЗАВРШИ Лист/Филм (60 X 180) 5FT X 15FT 2004 2005 2006

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Направени со автомобилски резервни винил.Ја заштитува вашата боја од гребнатини и носат.Лесно може да се ре-позиција и се протегала за точната fitment и е мека доволно да се придржува кон сите рабови/контури/форми.Набори и воздушни меурчиња може да се отстрани со примена на топлина и користење на squeegee.Ова е 3 D црна јаглерод-влакна (twill-ткаат) винил заврши.Винил има лепило подлога, едноставно кора и се држи.НАШИТЕ ВИНИЛ ЌЕ ТРАЕ ОТВОРЕНО ЗА 12 ГОДИНИ!.Можете да поставите оваа винил заврши насекаде : врати, тркала, мотор заливи, капи, покривот украси, тркала бунари, центар конзоли, управувањето тркала, внатрешните панели, страничните ретровизори, спојлери и тн.Едноставно да го користите жилет сечилото/ножици за да се намали вишокот на винил откако ќе се применува заврши до посакуваната област.Ќе добиете 1 лист мерење 60 инчи со 180 инчи (5 метри од 15 метри).Само ДВА ЛИСТА од ова е оставено во парк.Купи сега, а можете да!.На оваа високо-квалитетни карбонски влакна винил може да се применува насекаде во внатрешноста или надворешноста на вашиот автомобил (grilles, врати, капи, fenders, тркала, внатрешните панели, спојлери, управувањето тркала, светла, цртичка мерачи, итн.).Вие исто така може да се примени на други површини (како што се Ipod, Ipad, лаптоп, итн.).Не се купи евтини работи што се случува да започнете да излетаат во една година или кога ќе одат низ автомобил мие.Винил е обезбедени со вашиот автомобил користејќи индустрија-водечки 3 M-лепило технологија, така што сите што треба да направите е да лупам и стап и го намали исклучување на вишокот со жилет сечилото/ножици.Оваа винил е пренослив во случај некогаш сте сакале да го симнат.Најдоброто нешто во врска со тоа е дека го заштитува вашата боја од гребнатини, носат и солза, и др.На трим е мек и флексибилен, така што може да биде contoured и завиткани околу рабовите и тесни места е многу лесно.Тоа може да биде ре-позициониран лесно и брчки/набори/воздушни меури се лесно да се отстранат со термичка (како што се фен за коса).Нашите винил трае и до 12 години на отворено.Обидете се да најдете боја работа која ќе трае за половина од тоа долго без да гледа носи, да не!.

Особините