.

Bluetooth Дома Проектор, 1080P Full HD WiFi Проектор за iOS, Android, PC, Airplay 6000 LM Дигитални Игри Кино Проектор 4P Корекција & Зум, Поддршка ТВ Стап, DVD, Конзола за игри, Гаранција 2 Години

Bluetooth Дома Проектор, 1080P Full HD WiFi Проектор за iOS, Android, PC, Airplay 6000 LM Дигитални Игри Кино Проектор

DEN 9024.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Закачите Значење на Очите.Совршен за споделување на сопствени видео клипови и фотографии со пријателите. 2*USB влезови бидете сигурни дека филмот уживање без интернет.Безжична Bluetooth WIFI Проектор HDMI.LCD smart проекторот со екран 200" носи одлични и cinematic гледање дома.Дигитален ЗУМ, ова електрична проекторот може да се намали големината на сликата за 25% помал без да се движи на машина.Но LCD видео проекторот може да се реши овој delimma за вас. 【Повеќе Избор, Повеќе да се Забавуваат】 Со 2 HDMI и USB, AV, VGA и аудио излез порт, испаруваат проекторот е лесно поврзување со сателитска тв кутија, i Phone, i Pad, Android паметен телефон, ДВД плеер, PS5, Switch, КОМПЈУТЕР, лаптоп, или roku, тв стап итн.Smart home проектор поддржува WIFI прикажување на екранот, Bluetooth, или жичана конекција, кои им овозможуваат на сите членови на семејството на собири да се покажат на Максимум 200 за сите.9-22ft практично, вртење на било кое место во филм соба.Вие не може да направи децата да се откаже од цртани филмови или образовни онлајн курсеви целосно и да се избегне берингов повредени од страна на светлината на ТВ, i Phone или i Pad.Во прилог на прилагодливи display, овој bluetooth филмски проектор има Digital Zoom & Точни 4 Поени Корекција на Грешките функција, што значи дека нема потреба да се стои и да се движат преместување на тв-лцд проектор на сликата да се направи плоштад.Очите се грижат и визуелни enjyment одат заедно.Или можете да ги поканите соседи за да се види возбудлива филмови на дворот.Разноврсна ТВ. 【Уживаат Широк Екран Филмови со Помош】Овој дом кино проектор испорачува 50-200"зашеметување слики со растојание 3. 【Го цениме Јасни 1080 P FHD Детали】 ПРЕДВОДЕНА од видео проектор со 6000 лумен,1080 P резолуција, и 6500 : 1 контраст, може да донесе јасна, природни и живописни слики со извонредна боја reproducibility и голема јасност.Еден проектор, повеќе Телевизори.Под ограничување на пандемија, sheltering на едно место, и затворени јавни места за забава, овој едноставен и ефикасен 1080 P wifi проекторот може да reduplicate поставен на киното во вашиот дом.Воздухот Страв од Myopia?Нашите дигитални податоци проектор прилагодува дифузна одраз техника и LED светло, заштита на вашите очи против сина светлина штета.Флексибилни за Сите Места.Само како чувство на гледате во кино, можете да ги видите јасно видливи детали и реално да-живот бои од full HD проектори.7-22ft, погоден за секоја соби, подруми затворен.Cordless проектор, кавга-бесплатно телефон конекција.Совршен за гледање филмови, спортски настан животи, тв шоу, и играње на видео игри и др.【Се приклучите во Wi Fi само со Еден Клик】Оваа wifi проектор безжична им овозможува на i Phone, i Pad, Android смартфон/таблет, Windows Лаптоп или Mac за да ја синхронизирате содржината на големиот екран без кабел.

Особините