.

NCBH WiFi Проектор Дома, Безжични Андроид Bluetooth HD Проекторот Поддржува 1080P Проекција за Домашната Канцеларија, Паметен Телефон, Компјутер, Театар и Игри

NCBH WiFi Проектор Дома, Безжични Андроид Bluetooth HD Проекторот Поддржува 1080P Проекција за Домашната Канцеларија, Паметен

DEN 909.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

● Безжична мулти-функција HD проекторот поддржува 1280 X800 HD резолуција, поддржува lossless аудио и видео снимка во повеќе формати, и вграден стерео опкружувачки звучници, па можете да уживате во визуелен празник без да остават дома!. ● Проекторот има вграден Андроид оперативен систем.По проекторот е поврзан со безжичната WIFI, ја отворите АПЛИКАЦИЈАТА апликација да се види ТВ и филмови онлајн.Користејќи LED здравје извори на светлина за да се споредат висок притисок на меркур светла, Led диоди се поздраво и побезбедно, имаат пониски зрачење и имаат долг животен век. ● Dual-band WIFI сигналот е побрз и постабилен.На 5 GWIFI врска ефективно се избегнува метеж и со голема брзина на пренос, обезбедување на high-definition видео работи онлајн без да се чека за вчитување на процесот за долго време.Тоа може да биде поврзан лап-топ компјутери и други high-definition уреди; вграден во леќите off-оската карактеристика овозможува директна десктоп снимање без потреба за tripod. ● Може проект 40-500 инчи, да го прилагодите растојанието и изберете големината на екранот за да се направи вашата визија нов изглед.LED извор на светлина е заштеда на енергија, еколошки и има долг животен век.Трапезоидна на вредноста, на DLP проектор е издржлив проекција технологија е јасно читлива.Деталите се живи и боите се природни. ● 2К HD декодирање, со проекција односот на 1.13 и 2.6 метри, со 2К голем екран ТВ.Проекторот е репродукција на боите е висока, сликата е појасна и повеќе деликатна, кои ви даваат повеќе различни визуелна празници.Ако не сте задоволни со проектор или имате било какви прашања во врска со проектор функција, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние го поздравуваме секој производ предлози или барања и ние ќе се одговори на ова.Спецификација на производот : Проекција метод : пред проекција, задна проекција, lifting Resolution : 1280*800 Поддршка 1080 PPower : 220 W (w)Проекција леќа : прирачник focus Contrast : 2000 : 1 Voltage : 110-240 (V)Моќност : 220 W (w)Машина големина : 350*270*145mm Support 4 : 3 и 16 : 9 репродукција ratios Function : прочитајте У диск, мобилни хард диск, VGA, HDMI конекција компјутер, AV со DVD, set-top box, конзола за игри, дигитален TVStandard вклучува : проектор домаќин, далечински управувач, кабелот за напојување, 3-во-1 AV кабелот, VGA кабел, упатство, огледало хартија, пакување кутија.

Особините