.

MRGMSLYHA Проектор Проектор,Електронски Екран Зум,Електронски Клуч Корекција,Дома 1080P Проектор,High-Definition Паметни за Хотели,Апартмани и Станови

MRGMSLYHA Проектор Проектор,Електронски Екран Зум,Електронски Клуч Корекција,Дома 1080P Проектор,High-Definition Паметни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✪ Канцеларија состанок проектор : јасна и светла, без разлика колку светла на состанок светлина е, тоа може да биде пренесена, брзо ладење, вграден звучник рестартира веднаш, велејќи дека нема да губат време. ✪ Blu-ray приватни прилагодување, 3 D голем екран кино : 3 D реални ефекти, поддршка за црвена и сина 3 D дисплеј технологија, ги вашите очи да се доживее во волшебниот 3 D визија патување. ✪ Нека секој кој го гледа тоа се пофали со срцето : едноставно и мазно со висока дефиниција на интерфејс, прилагодени врз основа на Андроид системот, оптимизиран за голем екран; хуманизирано дизајн на интеракција, убава и интуитивен, дозволувајќи ви да се види тоа на прв поглед и лесно да го најдат она што го мислат на. ✪ Детали : телото е вграден во функција на копчиња, едноставни копчиња, јасно на прв поглед, едноставна операција; повеќе методи на внесување, поддршка на повеќе различни медиуми методи на внесување; switch копчето power plug, со switch, побезбедна употреба, заштеда на енергија и безбедно. ✪ Електронски клуч корекција на плус или минус 50 степени, поддржува страна проекција, а можат да бидат ставени произволно. ※Проекција технологија : LED+TFT LCD※Осветленост : 530 lumens/38 инчи※Слика флип : дигалки 180°, прикажување 180°, прикажување 360°※извор на Светлина : LED※Екран размер : 16 : 9, 4 : 3※Проектор карактеристики : интерактивни/истиот екран/network филм/automatic trapezoid/екранот※Меморија : 8 GB※Оптичка леќа : telephoto※Зум метод : прирачник се фокусира※Физичка резолуција : 1280x 720 пиксели※Поддршка резолуција : 480p 576i 720 P 720i 1080i 1080 P※Корекција на грешките : автоматско + корекција на грешките ± 15°※Фокус опсег : 1.2 м-3.5 m※Проекција големина : 20-200 инчи※Машина тежина : 0.9 кг※Сигнал интерфејс : HDMI/USB/AV/VGA/AUDI0 0 UT/TE※Изглед, големина : 223x172x81мм※Работен напон : AC 100 - 220 V 50/60 Hz※Звук : Вграден-во※USB, ТФ-картичка поддржани формати : ✬Видео формат : MP4, MPG, WMV, AVI, MOV, VOB, MKV;✬Аудио формат : WMA, MP3, M4 A, FLAC, WAV, OGG;✬Слика формат : BMP, PNG, JPG, GIF;✬Документи : TXT, WPS, DOC.

Особините