.

Sony VPL-CX86 Проектор 3000 Lumens

Sony VPL-CX86 Проектор 3000 Lumens

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

SONY VPL CX86 Замена Светилка.Вистински SONY Бренд Светилка за VPL CX86 Проектор.Вистински SONY Бренд Светилка за VPL CX86 Проектор во оригиналните SONY пакување.Ова е исто светилка кои се продаваат од страна на проекторот производителот.Содржи : 1 Lamp Requires : 1 Lamp Manufacturer Дел # : LMP-C190 UPC Код : 4901780890057.

Особините