.

FEELWORLD D71 Двојна 7 Инчен 3RU Емитува SDI Рек Планината IPS Монитор 1280x800 HD LCD Екран 3G SDI HDMI AV Влез и Излез

FEELWORLD D71 Двојна 7 Инчен 3RU Емитува SDI Рек Планината IPS Монитор 1280x800 HD LCD Екран 3G SDI HDMI AV Влез и Излез

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 7"x2 HD(1280x800) Резолуција, Осветленост : 400cd/m2, Контраст : 800 : 1, Response time : 25ms, Агол на Гледање : 178°(H)/178°(V).Влезови : HDMI / 3 G/HD/SD-SDI / Аудио(L/R) / Видео, Излези : HDMI / 3 G/HD/SD-SDI / Видео / 3.5 mm Аудио Џек, Контрола Влезови : Ethernet.Стандард Додаток : 3А Адаптер, Извештај за Полнење, Операција Прирачник.Мрежа Контрола. 3-боја Картонче Светлина.D71 се многу тенки и лесни. 7" 3 RU Рек Монитори со двојна 7" IPS 1080x800 екрани, гледање SD, HD и 3 G-SDI видео на 3 RU рек монитор.Со GPIO Софтвер за контрола преку Ethernet конекција.FEELWORLD Рек планината LCD монитор е широко се користи во сите нивоа на ТВ вести производство, пост продукција, програма за радиодифузија и ТВ емитување камиони, специјални возила видео надзор и други области.Од оваа серија е да работи со други соседни професионална опрема, затоа, висока стабилност, висока сигурност и електромагнетна компатибилност се многу важни услови за да бидете сигурни дека целиот систем работи непречено.

Особините