.

КОДАК Негуваат C120 Видео Бебе Монитор, со Стан, како и Две Начин Зборува, Удобноста на Вашето Бебе, Стари лица, домашни Миленици и Семејството од било Каде, без разлик?

КОДАК Негуваат C120 Видео Бебе Монитор, со Стан, како и Две Начин Зборува, Удобноста на Вашето Бебе, Стари лица, домашни

DEN 1679.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ПРОШИРИТЕ ВАШИОТ СИСТЕМ : Поврзете го C120 до вашиот постоечки Негуваат Бебе Монитор како дополнителна камера (способни за спарување до 4 камери) или да ја користите како самостоен камера со Кодак Smart Home Мобилен Стан.ПРЕНОСНИ ПАРЧЕ ОД УМОТ : Лесно да останат поврзани на она што го негува најмногу со акумулатори во бебе камера.ИЗВЕСТЕНИ КОГА ПРАШАЊА : Земете удобност во познавањето на КОДАК Smart Home Стан обезбедува движење/звучни известувања на вашиот паметен телефон, каде и да сте поврзани преку Wi Fi и камера и аудио секогаш ви нуди јасен звук и да го видите па ќе биде таму кога тоа е важно.СИГУРЕН ВО текот на НОЌТА : Секој треба мирен сон.Благодарение на smart бебе камерата можете да уживате во непрекинато ноќ визија, за вклучување/исклучување на екранот, ѕид mountable дизајн, и смирувачки lullabies.ПРИЈАТНА МОМЕНТИ : Знаете дека вашето дете е безбедна и удобна благодарение на безжична камера.Измазни вашето дете се врати да спие со две-начин на зборување и престој известени во врска со температура/влажност во градинка.Додека сите наши производи се дизајнирани да работат директно од кутијата, ние сме секогаш во потрага по начини за подобрување на нашите Негуваат Бебе Cameras.By земајќи момент за да го спарите КОДАК Smart Home стан и вашето бебе камера, вие секогаш ќе бидете во тек!.

Особините