.

SHENYF 1pc 1/2X20UNF СДС МАКС да СДС Плус Чак Адаптер Вежба Битови Конвертор Чекан Вежба Алатка за Поврзување на Моќ Алатка Додатоци Повеќето Доверливи

SHENYF 1pc 1/2X20UNF СДС МАКС да СДС Плус Чак Адаптер Вежба Битови Конвертор Чекан Вежба Алатка за Поврзување на Моќ Алатка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

High speed челик изградба обезбедува крајна издржливост, сечење на работ е појачани и усовршуваа за острина, дијалог-бесплатна дизајн со редови сечење на заби се обезбеди прецизни countersinking и дупка мазни и чисти.Материјал : 40 Хром челик.Боја : како на сликата покажува.Високо-квалитетна професионална адаптер, издржлив и силен.Стандард за СДС ПЛУС вежба битови.Поради прирачник за снимање, ќе има отстапувања помеѓу вистински објект и слика, но тоа нема да влијае на употребата на сила.Спецификација : Материјал : 40 Хром steel Length : 220mm Color : како слика shows High-квалитетна професионална адаптер, трајни и strong Standard за СДС ПЛУС вежба bits Package се вклучени : 1pc x СДС MAX адаптерот (се одликува со пластична цевка)Забелешка : Сите вежба битови мерења се врши рачно.Ве молиме овозможи мала разлика во големината помеѓу мерењата се предвидени и вистинскиот производ.

Особините

Material:
40 Chrome steel
Length:
220mm
Color:
as picture shows
High-quality professional adapter, durable and strong :
Standard for SDS PLUS drill bits :
Package included:
1pc x SDS MAX adapter (packed by plastic tube) :
Note:
All drill bits measurements were performed manually. Please allow for a slight difference in size between the measurements provided and the actual product.