.

COODEO Куче Носат Прашка, Итен Ранец Пет Нозе Поддршка и Рехабилитација Куче Лифт Темперамент за Средување на Ноктите, Куче Превозникот за Постарите Кучиња Заеднички

COODEO Куче Носат Прашка, Итен Ранец Пет Нозе Поддршка и Рехабилитација Куче Лифт Темперамент за Средување на Ноктите,

DEN 1178.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

1. ПРОФЕСИОНАЛНИ - прашка дизајниран за високи куче или кучето со заеднички повреди, Артритис, ревматизам кучиња да им помогне да одиме, и да одат нагоре и надолу по скалите, се вклучи и исклучи автомобили, или закачам на куче и уреденост на своите нокти. 2. ВИСОК КВАЛИТЕТ - Кога ќе го добиете на нашите производи, ќе се чувствувате одлично квалитетот на нашите производи, секој детал на производот е строго контролирана.Нашите производи се трајни.Квалитетот е сè. 3. ПОЛНО ТЕЛО ПОДДРШКА - Дали на предните или задните нозе е потребна поддршка, нашите производи се обезбеди целосна тело за поддршка, вие не мора да се грижите за кучиња паѓа надолу по скалите.Нашите производи се обезбеди сеопфатна заштита. 4. Лесен за Употреба - Во случај на вонредна состојба, ќе можете брзо да се стави на нашите производи на вашето куче и да се движат на куче на безбедно место. 5. ОДЛИЧНА РЕПУТАЦИЈА - Ние се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Ако вашиот не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на вашето прашање и да го реши вашиот проблем веднаш.Ние и ветуваме на наплата, без било каква причина.Стари, хендикепирани кучиња;.Кучиња со реума;.Кучиња со артритис;.Кучиња во период на опоравување по операција;.итн.Дише и Мека : -Тоа е удобно;.Перат : -Лесно да се чистат, ве молиме да се мијат со рака со ладна вода и да се исуши природно;.Сигурност : -Оди нагоре и надолу по скалите не ќе падне;.Мулти-Употреба : -производот може да се користат за кучиња со foreleg или hind нога повреди;.Лесен за Користење : -Можете лесно може да се стави на вашето куче.Полно Тело за Поддршка на : - Дали на предните или задните нозе е потребна поддршка, нашите производи се обезбеди целосна тело поддршка.Дише и Мека : -Тоа е удобно; Перат : -Лесно да се чистат, ве молиме да се мијат со рака со ладна вода и да се исуши природно; Сигурност : -Оди нагоре и надолу по скалите не ќе падне; Мулти-Употреба : -производот може да се користат за кучиња со foreleg или hind нога повреди; Лесен за Употреба : -Можете лесно може да се стави на вашето куче.Полно Тело за Поддршка на : - Дали на предните или задните нозе е потребна поддршка, нашите производи се обезбеди целосна тело поддршка.

Особините