.

Венец Носителот Кука,Венец Закачалка за Пред Врата Метал Над Вратата Венец Носителот Кука за Божиќ Декорации

Венец Носителот Кука,Венец Закачалка за Пред Врата Метал Над Вратата Венец Носителот Кука за Божиќ Декорации

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Железо Материјал : пред вратата венец hanger се направени од издржлив железо материјал.Тоа е издржлив и има мазна површина за заштита на вратата од гребнатини.Тоа е најдобар избор за домашна употреба.Да зачувате Простор : над вратата венец кука може да се одржи тешки паѓа венец и не е лесно да се деформирани и ќе заштедите многу простор.Кога вашите гости ќе пристигнат на вашата врата, место венец од добредојдовте знаци на предната врата, а гостите ќе биде многу среќен.Широко се Користи : домаќинството венец носител е дизајниран да се откажам Божиќ венец, есен венец, добредојдовте знаци, многу погодна за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, денот на Благодарноста, семејството партија украси, и исто така, може да се користат за декорација други предмети.Мулти Цел : венец На закачалка за предната врата може да се користи не само за одмор и божиќ декорации, но исто така совршени за вашиот дом да ви помогнат во организирањето на облека, капи, капути, чанти или други дневни потреби.Тоа не е само додадете празнична атмосфера.Лесна Инсталација, Без Алатки : Нашата венец куки се погодни за повеќето врати со широчина од помалку од 5cm/2.0 во.Без завртки, без дупчење, без алатки, тоа лесно може да се инсталира на вратата, лесно да се затвори вратата.Мекото баласт на кука штити.Спецификација : Предмет Тип : Венец Закачалка Материјал : Железо Вкупна Должина : Околу. 39cm / 15.4 во Ширина : Прибл. 3cm / 1.2 во прав Агол Кука Ширина : Прибл. 5cm / 2.0 во Производот Тежина : Околу. 160g / 5.6 оз Пакет Листа : 1 x Венец Закачалка .

Особините