.

Gumball Машина со Стенд - 3 Црвен Вендинг Машини Комплет со Рефил - Цилиндричен Банка Меур Џвакање Машина за Деца - Комерцијални Gumball Капсула Жив Топка Машина

Gumball Машина со Стенд - 3 Црвен Вендинг Машини Комплет со Рефил - Цилиндричен Банка Меур Џвакање Машина за Деца - Комерцијални

DEN 1264.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова комбо пакет доаѓа со 3 вендинг машини и метал стои со поврзување на одборот. 5 lb gumballs за gumball машина, 2 кесички од жив топки и 1 торба на играчки се вклучени во пакетот.Gumball машина за деца vends 1" gumballs, жив топки, 1.1" и 1.3" капсули.Меур џвакање машина максималниот капацитет е 700 gumballs, 320 жив топки.Заболување на топката машина може да се вклопат до 225 капсули.Секој gumball машина за деца е 18 инчи во висина, ширина и длабочина се 8.7 инчи.Стојат висина е 28 инчи, со дијаметар - 14 инчи.Секој балон gumball машина тежина мерки 8 кг.Меур џвакање машина за деца прифаќа 1 НАС квартал или Канадски 1 квартал.За конвертирање на овој дом вендинг машина во слободен-спин на владата, контакт за сите потребни инструкции.Вендинг машини' круг банка е направен од висок отпор пластика која е shatterproof.Gumball машини функција на сите метални капка-преку монета механизам и вандалот е отпорен на копчето & заклучување.Ова комбо пакет доаѓа со 3 вендинг машини и метал стои со поврзување на одборот, 5 lb gumballs, 2 кесички од жив топки и 1 торба на играчки.Пакетот не може да се промени и да се продава со точниот предмети наведени.Вендинг машина овозможува на операторите да vend gumballs, жив топки и капсули преку истата издавање тркала.Оваа bubblegum машина може да биде опремена со посебна издавање тркалото на vend тврди бонбони - тоа е се продава одделно.Меур џвакање машина со стојат прифаќа 1 НАС или Канадски 1 квартал монета (25 центи), и може да се одржи $200 во квартали.Вендинг машини за деца може да биде опремена и со дополнителни пари кутија за паричка собирање - тоа е се продава одделно.Gumball машини за деца се монтира на силна метал се залагаме за одлична стабилност - тоа не врвот над лесно.Вендинг машина стојат висина на 28" стави вендинг gumball машина во око-ниво приказ на клиентите.Ова им помага на вендинг машина бизнис неверојатно.Монета gumball машина има загрози-отпорни поликарбонат цилиндар банка, сигурен монета механизам и силна заклучување.Комерцијални gumball машина има една година гаранција за сите делови и 90-ден гаранција за подвижни делови.Комерцијални вендинг машина капацитет : Gumballs 0.87" – 650-700 компјутери, 1" – 450 pcs Bouncy топки 1.1" – 320 компјутери, 1.25" – 210 pcs Capsules 1.1" – 225 компјутери, 1.3" – 180 pcs Toy капсула вендинг машина димензии : H 18" W8.7" Д 8.7"Стенд висина 28", база дијаметар 14"Празен вендинг машина тежина 8 lb Gross тежина на пакет - 66 lbs Package Вклучува : 3 x Црвено Цилиндар Gumball Machines1 x Метал Двојно Стојат Висина 28" со метални заградата за 3 machines1 x Кутија на 1" Gumballs 5 lb1 x Цел на 300ct.Жив Топки 25 mm1 Цел Супер Микс 200ct Само Вендинг Toys3 x .25 Монета Mechanism3 x .79"-1.33" Издавање Wheel6 x Keys10 x Монтажа Завртки.

Особините