.

Падот Благослови Сина И Розова Пастелни Тиква Метал Венец Знак 12 Инчи Круг Метал Знак Бар Знаци Семејство Знаци Изберете Ја Вашата Големина Круг Во Облик На Падне В

Падот Благослови Сина И Розова Пастелни Тиква Метал Венец Знак 12 Инчи Круг Метал Знак Бар Знаци Семејство Знаци Изберете

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔【ВОДЕЧКА ИНДУСТРИЈА на ИЗДРЖЛИВОСТ】 Нашата калај знаци ѕид оркестарот е направен од дебела метални плочи.Не е лесно да се наведнуваат или не, без отсјај, едноставно да се чисти, нема да овенат.Тоа е неколку пати посилно од слични производи изработени од потенки или поевтини метал. ✔【ПРЕД-DRILLED ДУПКИ】 Секоја тин знак доаѓа со пред-drilled дупки за лесно виси, која е многу погодна за thumbtacks, навртки или мали ноктите и на секое место во вашиот дом или бар, Нема лепила или специјална опрема се потребни. ✔【ОБИЧАЈ МЕТАЛ КАЛАЈ ЗНАК】 Нашите сопствени алуминиумска конзерва знак на поддршка индивидуално прилагодување, само пратете ни стилови и големини ви треба.Стандардната големина : 12" x 12" /30cm x 30cm. ✔【ПАКУВАЊЕ ЗАШТИТА】 На калај знак има заоблени агли, која може да се постапува безбедно.Тоа се транспортира преку мулти-слој за пакување за да се амортизира и за заштита на стоката од тоа да биде изгребани!Без оглед на било каков проблем, вие само треба да се контактирајте со нас слободно, ние ќе се справи со тоа правилно во рок од 24 часа. ✔【ШИРОКО ПРИМЕНЛИВИ】 Новина знаци метал за надворешна оркестарот дома ѕид, пабови, куќи, улица знак, бизнис, видео надзор, бар, продавници за кафе, патеката сигнализација, ресторани украси или може да се користи за свадба, роденден или било какви видови на настани подароци или како колекционерски предмети.Функција - 1. Професионално печатење во боја : Секој од нашите калај знаци ѕид оркестарот се професионално печатени користење на различни бои - 2. Симулирани ' рѓосано рабови и изгребан и избледена боја.тоа е печатена копија,навистина не rusty и не е лесно да се оштети ѕид. - 3. Поради светлината или на екранот, бојата на овие презиме Метал Знак може да биде малку различен, се надевам дека ви се допаѓа Спецификација - Материјал : Метал Калај - Стил : Гроздобер - Size : - 8" x 12" (20cm x 30cm) - 8" x 13" (x 20cm 32cm) - 12" x 12" (30cm x 30cm) - 12" x 16" (30cm x 40cm) , итн Обичај - на Нашите производи поддршка индивидуално прилагодување, само пратете ни стилови и големини што треба, и ако ви треба големина поголема од 12" x 12" (30cm x 30cm), дополнителен набој ќе биде потребно.Прилагодено нарачки добредојде на ❤ Тоа е МНОГУ ВАЖНО да се зголеми двојно проверете имиња/датуми што ќе ги достават до нас.Ве молиме, имајте на ум дека ние само да го копирате и залепите информации што се обезбедат Пакување Листа - 1 × обичај метал калај знаци Услуга - Ние сме професионални производител, а ние секогаш ќе се инсистира на обезбедување на клиентите со квалитет на производите.Ако имате било какви прашања во врска со купувањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините