.

Avotiq Венец Ратан Вештачко Цвеќе Лозата Растенија Затворен Отворено Градина LED Светла Божиќ Гарланд Украси 2.7 m Божиќ Венец (Боја : 4)

Avotiq Венец Ратан Вештачко Цвеќе Лозата Растенија Затворен Отворено Градина LED Светла Божиќ Гарланд Украси 2.7 m Божиќ

DEN 1236.48

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Овој Божиќ гарланд е направен од ПВЦ, изгледа како вистински гарланд, топло LED светла за да се донесе шармантна и празнична сјај на вашиот дом.Димензии : должина : околу 2.7 m/8.86 фт, свежи природни произлегува имаат висок квалитет и се чувствуваат удобно Innocuous, без мирис.Тоа Е многу безбедно за деца и возрасни.Висат на или декор со било каква форма и каде било со батерија управувана, без приклучок е потребно.Декорација : Традиционалните венец, украсени со традиционалните и премиум пластични топки и цвеќиња, несомнено е дека ќе стане убава пејзаж.Флексибилни, преносни и лесен за чување, можете да направите тоа да било форма што сакате.идеален начин на декорирање на вашиот дом овој Божиќ.Тоа е одлична декорација за внатре или надвор од вашиот дом, ќе изгледа одлично на секоја врата, да му даде дополнителни посебен влез.Совршен за украсување на каминот, на скалите, заедно прозорецот, низ вратата, исто така, може да се користи за свадби, прослави, забави, домашна декорација.Добредојдовте на нашиот продавница, ние мора толку долго време венец на одлуки за околу 20 години,исто Така работи во e-commerce поле за околу 6 години,Ние сме биле посветени да обезбеди клиенти на добри производи и услуги.Продавница со мотор од почеток до крај.За било какви прашања, ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Материјал : Plastic Shape : Round Type : Ратан Вештачко Цвеќе Vine Occasion : Божиќ партија дом decor Description Material : Овој Божиќ гарланд е направен од ПВЦ, изгледа како вистински гарланд, топло LED светла за да се донесе шармантна и празнична сјај на вашиот дом.Димензии : должина : околу 2.7 m/8.86 фт, свежи природни произлегува имаат висок квалитет и се чувствуваат удобно Innocuous, без мирис.Тоа Е многу безбедно за деца и возрасни.Висат на или декор со било каква форма и каде било со батерија управувана, без приклучок е потребно.Декорација : Традиционалните венец, украсени со традиционалните и премиум пластични топки и цвеќиња, несомнено е дека ќе стане убава пејзаж.Флексибилни, преносни и лесен за чување, можете да направите тоа да било форма што want Application : Одлична за употреба во вашата градина, камин, прозорецот, по скали оградата, ги Красат секој простор со овој сестран вештачки гарланд.Совршен за Божиќ, свадби, денот на Вљубените, партии, пабови, концерти и други прослава occosions.Белешки : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Особините