.

(Пакет Предмети) 4 ПАРЧИЊА/Постави Премиум Кран Влечење за Рака 2бр 12feet x 2inch + 2 парчиња 20feet x 2inch

(Пакет Предмети) 4 ПАРЧИЊА/Постави Премиум Кран Влечење за Рака 2бр 12feet x 2inch + 2 парчиња 20feet x 2inch

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Ставки вклучени: 2 парчиња 12feet x 2inch + 2 парчиња 20feet x 2inch.КАРАКТЕРИСТИКИ : 3,100 lbs.Вертикална Капацитет; 2,480 lbs.Ѓердан Капацитет; 9,400 lbs.Кошница Капацитет, работи одлично со синџир ја воочи големината, electic ја воочи големината, winches итн.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Овие полиестер веб slings со рамен око за око циклус завршува се разноврсна slings за општа употреба; Никогаш повторно ќе можете да ја добиете проблематичниот во забуна за тоа како да се укине товари.ПРИМЕНА : Може да се користи за редовни или неправилен облик да се укине или да ја воочи големината и карпи, дрва, трева, алатка кутија, комунални кутија, може да се користи во гаража, приколка, трактор или камиони итн.СОВЕТИ : Секое кревање прашка ќе носат различни капацитети, во зависност на тоа како се користи; Вертикална, Ѓердан, Кошница.Секогаш се потврди капацитетот на вашиот прашка е погодна за вашиот прилог метод.

Особините