.

1000Pcs/Торба 3мм Акрилик Монистра, Вазна Додатен Свадба Партија Оркестарот DIY Украс hristmas Свадба Партија Прослава Декорација (Транспарентна)

1000Pcs/Торба 3мм Акрилик Монистра, Вазна Додатен Свадба Партија Оркестарот DIY Украс hristmas Свадба Партија Прослава

DEN 170.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

АКРИЛИК : Секое лежиште е направена од акрилик, слободен од чуден мирис, луксузен сјај ги прави да изгледа како вистински дијаманти.ПРАКТИЧНА настава : Овие оркестарот монистра рефлектираат светлината убаво и додава некои искра и гламур на вашиот дом.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно и избави нив во одредени места каде што сакате тоа го прави елегантна декорација или лепак нив на DIY занаети.ШИРОКА ПРИМЕНА : Секоја кеса има околу 1000pcs акрилик монистра.Широк спектар на употреба за да ги исполни сите ваши DIY уметности и занаети идеи.ПОГОДЕН ЗА : Одлична за DIY уметнички проекти, занаети играчка додатоци, роденден.Погодна за рачно изработени модни додатоци како персоналните фестивал украси.Исто така, може да се користи како табела оркестарот за родендени, свадба или паритет.Опис : Тоа е домот искра DIY додатоци, можете да го DIY употреба во свадбените декорации, свадба чевли, облека, вазни, партија маси, свадба декорација за маси, мобилни телефони, зборници и др.Можете исто така да го направи тоа вазна додатен, тоа е уникатна домот вазна, спојници, така што на растенија и дома декор повеќе прекрасни.Блескави јасно монистра со различни бои се одлични за сите вашите посебни настан декорација потреби!Лепак ги со други кристал проекти да се направи убава DIY занаети.Вреди да се купуваат.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Акрилна Боја : Транспарентна, Голи Боја, Црвена Роза (изборен) Мушка Дијаметар : Прибл. 3мм / 0.12 инчен Количина : 1000pcs/торба Пакет Тежина : Околу. 10g Пакет се Вклучени : 1 * Торба за на доградба на Акрилни и Монистра.

Особините

Condition:
100% Brand New
Material:
Acrylic
Color:
Transparent, Nude Color, Rose Red (optional)
Bead Diameter:
Approx. 3mm / 0.12inch
Quantity:
1000pcs/bag
Package Weight:
Approx. 10g
Package Included:
1 * Bag of Acrylic Beads :