.

Праска вазна додатен бисери, лебдејќи бисер централен, без дупка бисер декор Дома декор Farmhouse оркестарот Дневна соба оркестарот за Статистика оркестарот Свадба де?

Праска вазна додатен бисери, лебдејќи бисер централен, без дупка бисер декор Дома декор Farmhouse оркестарот Дневна соба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

и Праска Вазна Додатен Бисери, DIY Лебди бисери Farmhouse оркестарот дневна соба Модерна дома декор Крајбрежни оркестарот Минималистички ентериер Табела украси за дневна соба Вазна спојници.Се создаде убава лебди бисер централен со додавање на транспарентен гел монистра Плажа украси за дома Дома декор дневна соба Селски свадба оркестарот Лето украси за дома Дома декорација.Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изглед.Вазна додатен Декоративни карпи Вазна спојници за дома декор Дома декор orbs Цвет спојници за centerpieces Декоративни стакло за дома декор.Украсни топки Декоративни сад спојници Црвено orbs украсни топки Злато вазна додатен Падне вазна додатен Пластични вазна монистра Обоени стакло сфери Кристал оркестарот чисто стакло мермерните за вазни.бисери лабава Монистра да се пополни вазни Бисер спојници за вазни Големи стаклени топки украсни Мали стаклени топки декоративни Украсни топки.и Праска Вазна Додатен Бисери, DIY Лебди бисери.Пакетот содржи 80 парчиња, се меша големина бисери кои се движат од големината 10-30мм.Бисери немаат дупки да го даде завршувањето изглед.Многу голема оркестарот идеи : се Користи за производство на вино стакло спојници, мејсон тегла спојници, свеќа вазна, спојници, сад спојници, табела бисер ги расфрла, confetti.Се создаде убава лебди бисер централен со додавање на транспарентен гел монистра.

Особините