.

OLYCRAFT 780PCS Падна Камен Монистра Мешани Ахат Камен Undrilled Природни камчиња Мелени скапоцен камен за Succulents Постелнина, Вазна Додатен, Риба резервоарот Декорација

OLYCRAFT 780PCS Падна Камен Монистра Мешани Ахат Камен Undrilled Природни камчиња Мелени скапоцен камен за Succulents Постелнина,

DEN 1908.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Пакет Што некој се користи за да се направи украси како што се звуци на синџири, мобилни синџири и внатрешни декорации.Можете исто така да DIY слатки подароци за вашите пријатели. 【Ве молиме Имајте во предвид】Од монистра се направени од чисто природен камен, некои монистра може да имаат мали црни точки, жолти ленти, пукнатини или јами.Ве молам, разберете дека овие т.н. недостатоци не може да се избегне за својата autogenic карактеристика.

Особините