.

MakMeFre 2 Пакет 8x50 Вакуум Sealer Кеси Ролни за Храна Saver, Печат Оброк, Плус Други Машина,BPA Free Храна Saver Кеси Ролни

MakMeFre 2 Пакет 8x50 Вакуум Sealer Кеси Ролни за Храна Saver, Печат Оброк, Плус Други Машина,BPA Free Храна Saver Кеси

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Економски и Обичај Големина : 2 Pack 8"x50' Храна Saver Кеси Ролни (вкупно 100 метри).Универзален Дизајн : Компатибилен со Сите 'Менгеме Стил' Вакуум Sealer Машини,со Врежана Канали се Зголеми Вшмукување да Вакуум и Безбедна за да се Печат.BPA Free Материјал : Безбеден и Совршен за Храна Чување Замрзнувач Сушено Месо,Леб,Гриз,Лешници,Житарици,Морски Храна,Торта,Документи,Вреден Накит и Електроника.Долгорочна Конзервација : се Прошири Храна рок на траење 3-6 Пати Подолго,да ги Задржи Свежината,Исхрана и Вкус во Вашата Храна.Ја елиминира Замрзнувач Горат и Дехидрација,Воздух и Вода Доказ Материјал ја Спречува Протекување.Тешки и Пункција Превенција : Дизајниран со Храна Одделение PA+ЈП Материјал, 3.5 мили Предниот Панел и 8mil Текстура или Врежана Задниот Панел за Максимална Свежина,со Коска Чувари за да се Спречи Пирсинг.

Особините