.

D&D PowerDrive 14/5VP1000 Kevlar Здружени V Појас, Гума

D&D PowerDrive 14/5VP1000 Kevlar Здружени V Појас, Гума

DEN 21392.88

Износот
Во форма достапна за нарачката

Појас 5 VK 5/8 x 100in ОК 14 Бенд.Производителот име - D&D Power Drive.Земја на потекло - кина.Пакет тежина : 19.46 lbs.На Kevlar здружени Серија ремени (3 Vk, 5 Vk, и 8 Vk) содржат helically рана aramid затегнувачка канапи кои се специјално конструирани и извртени да се обезбеди максимална HP рејтингот со минимални водат.

Особините