.

D&D PowerDrive 567J2 Поли V Појас, 2 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 567J2 Поли V Појас, 2 Бенд, Гума

DEN 135.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

D&D Power Drive 567 J2 Поли V Појас.Дел Број : 567 J2. Бренд Име : D : D&D Power Drive.Пакет тежина : 0.068 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Особините