.

D&D PowerDrive 973K1 Поли V Појас 1 Бенд, Гума

D&D PowerDrive 973K1 Поли V Појас 1 Бенд, Гума

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Појас може да не дојде во картон ракав.Квалитетот моќ трансмисиони ремени на конкурентна цена.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Особините