.

ОРГАНСКИ КАРМИН/УСНА ЛАГЕР МОЛИВ со Луксуз од Софија - Сите Природен, Не-Токсични, без Суровост Формула рицинус Moisturizes, ја Храни, ја Зголемува Колаген, кој Трае во тек

ОРГАНСКИ КАРМИН/УСНА ЛАГЕР МОЛИВ со Луксуз од Софија - Сите Природен, Не-Токсични, без Суровост Формула рицинус Moisturizes,

DEN 408.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИСКУСТВО ИНОВАТИВНИ КАРМИН-ЛАГЕР ДВОЈНОСТ Еден производ, бесконечна стилови.Дефинирајте ги вашите усни со овој кармин е тенок совет или боја со неговата мазна, свиленкаста формула која обезбедува интензивна боја payoff за сите-ден удобност носат.ХРАНАМ СО ПРЕМИУМ ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ Уживаат во чувството на мека еластична усни со нашите кармин е формулирање на кожата-љубов состојки како што се Castor Семе на Нафта, Восок и Витамин Д. ги ПРЕЗЕМАТ на ВАШИОТ ИЗГЛЕД, ОД ДЕН во НОЌ Одберете од нашата колекција на луксузни 6 шик нијанси.Од класичен taupe маркантни crimson, имаме само сенка за секој момент.УЖИВАЈТЕ НАМЕРНА ДИЗАЈН - СТИГНАЛЕ ТЕЛО Убавината на движење.Опремени со стигнале тело, овој кармин е идеален за брзо и лесно апликации, без потреба за острилка, секаде и секогаш кога.ПОДИГНЕТЕ ВАШИОТ ВЕГЕТАРИЈАНСКА начин на ЖИВОТ Уживајте во природната убавина на производи за кои се поддржи вашиот начин на живот вредности.Во Луксузни од страна на Софија, ние дизајн квалитет шминка со одржливо извори на состојки кои се противалергиски и безбеден за кожата.

Особините