.

Winky Лукс Лустерот Сјај - Сјајот Усна Сјај | Призма (4g/.14oz)

Winky Лукс Лустерот Сјај - Сјајот Усна Сјај | Призма (4g/.14oz)

DEN 432.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СЈАЈОТ УСНА СЈАЈ : Drape вашите усни во кристали.Лустерот Сјај има мулти-димензионална искра и сјај со долготрајни finish за да се задржи усните glistening преку ноќ.КАРАКТЕРИСТИКИ : Светло одраз трепет дава изглед на целосни усните и носи етерични opulence со шест блескави ванила миризливи нијанси.БОИ : Луцидни (Rose Red), Сјај Вегас (Топло Злато), Ѕвезда Тресат (Розово Злато), Ризично Диско (Пинк), Sputnik (Лаванда), Призма (Виолетова).НА WINKY ВЕТУВАЊЕ : Ние поставени за да се произведе вегетаријанска храна, козметика, па вие и вашето лице да изгледа и да се чувствува незапирлива.Запечатени со нашите Winky Ветување на само почиста, суровост-слободен шминка формули без сулфати, глутен, phthalates, или тестирање врз животни.ОНА што НИЕ СМЕ ЗА : линија на trendsetting козметички производи направени со формула и пакување тоа е ништо, но обичните.Секогаш направена со повеќето свесен состојки, секогаш по цена која е убаво, и секогаш да се направи за да ве инспирира.

Особините