.

Covergirl (COVEI) Нејзиното Височество Усна Сјај, симнат од власт

Covergirl (COVEI) Нејзиното Височество Усна Сјај, симнат од власт

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УДОБНОСТА ОДГОВАРА ЗА КРАЛИЦАТА : Не вулгарен или леплива се чувствуваат - само мека, свиленкаста удобност.КРАЛСКАТА ФОРМУЛА : Исполнет со богати, природни омекнување за интензивна усна moisturization.СУРОВОСТ-СЛОБОДНО : Covergirl производи се Скокајќи Bunny заверена од Суровоста Бесплатни Меѓународни, што значи тие никогаш не се тестираат врз животни.СОВРШЕН ПАР : се Совпаѓаат со вашето величествен усна-сјајна сенка во соодветна Ексклузивна палета сенки за целосен изглед одговара за член на кралското семејство.

Особините