.

KMK Луксузни Бесконечност Сјај | Кимберли Сјај во Боја | Dual Усна Сјај и Освежување Ментолот Lip Balm | Висок Сјај | Ultra Хидратантен | Не-Леплива Сјај | Направи-во САД

KMK Луксузни Бесконечност Сјај | Кимберли Сјај во Боја | Dual Усна Сјај и Освежување Ментолот Lip Balm | Висок Сјај | Ultra

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Усна сјај.Lip balm.Покаже Затка Црвено.Сите Природни Состојки.Lip Balm шуплина е направен од АЛУМИНИУМ - не пластични!!!.Повеќе издржливи.Хром позлата за убава розово злато заврши.Не плаќаат екстра за само една боја се справи.Гравирани К за push-up, па да знаете својата автентична KMK Луксузни Бесконечност Сјај.Патент-Очекување Дизајн.Природно хидратантен состојки со восок и витамин Д. пеперминт масло за освежување тингл.Бесплатни parabens, phthalates, нафта, или SLS.Омекне усните и хидрат.Формула обезбедува екстра витамин Е за екстра храна.Глајд модели на Мазни.Се чувствува воздухот светлина.None-Леплива.Жив.Алуминиум за дополнителна издржливост.Роуз Злато Хром Позлата.Патент-Очекување Дизајн.Елегантни, убави и стилски изглед.Колку од вас имаат LIP BALM?Колку од вас имаат УСНА Сјај на тебе цело ВРЕМЕ???Сега вие не мора да се!!KMK Луксузни има одговорено на вашата дилема со козметички пакет, Бесконечност Сјај, кои ќе ја подобрат секој ден усна грижа.Единствена Бесконечност Сјај пакет е дизајниран специјално за крајниот корисник за висок квалитет на формула и материјали.Бесконечност Сјај Пакет Материјал Компоненти.Lip Balm шуплина е направен од АЛУМИНИУМ - не пластични!!!Повеќе durable Chrome позлата за убава розово злато заврши.Не плаќаат екстра за само една боја handle Etched К за push-up, па да знаете својата автентична KMK Луксузни Бесконечност Gloss Patent-Очекување Дизајн.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!.ЖЕНА ВО СОПСТВЕНОСТ НА БИЗНИС.Секогаш знаете што се случува на вашите усни!.KMK е горда да биде Paraben Слободни и без Суровост!!.Беа Направени во САД БЕБЕ.Нашите производи секогаш се обезбеди траен Влага на усните со ВИТАМИН E!.

Особините