.

Ролс ројс од не ' Рѓосувачки Челик Супер-Широк Микрофибер Домаќинство Чистење Количка - #MP2436E

Ролс ројс од не ' Рѓосувачки Челик Супер-Широк Микрофибер Домаќинство Чистење Количка - MP2436E

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Издржливи Нерѓосувачки Челик Изградба.Испраќаат Состави.Краток платформа количка со 2 полици и предвремени решетката.Микрофибер стискаш корпа.Autolocking врата, zippered ѓубре торба & капак, прибирање пошта, мрежа торба, влажни кат знак & држачот.Направен во САД.Сите Ролс Ројс Измамник Ко.домаќинство коли се продаваат како што е прикажано.Тие се произведени во САД од третата генерација на компанијата и да се гарантира за 10 години.Тие се изградени од 18-20 мерач од нерѓосувачки челик и се вклучуваат autolocking врата, zippered кеса ѓубре, ѓубре капак, и 5" термопластични тивка тркала со прецизни лежишта.Други додатоци се исто така достапни.Коли се доставуваат целосно да се составуваат и имаат 5 ден доведе време во континентална САД.Коли може да дојде со голем број на опции, вклучувајќи виткање или не-преклопување на платформи и разни кабинет големини.Тие можат да бидат продадени како количка само, или со традиционални или микрофибер mopping системи. (Mopping системи не се опфатени со коли кои се продаваат како количка само.) Традиционалните mopping системи вклучуваат или еден круг или двојно половина овална кофи со различни кофа и wringer големини.Микрофибер mopping системи вклучуваат или количка врвот стискаш бин или платформа единечен или двоен када(s) и сито, со или без заклучување на капак.Ако ви требаат повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.

Особините