.

оган птица со Голема Брзина за Пренос на Податоци преку USB VGA Мулти-Следење/Мулти-Дисплеј Адаптер, Резолуција: 1680 x1050,Светлина и Убава, Лесно да се Носат.

оган птица со Голема Брзина за Пренос на Податоци преку USB VGA Мулти-Следење/Мулти-Дисплеј Адаптер, Резолуција: 1680 x1050,Светлина

DEN 506.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

USB VGA Мулти-Следење / Мулти-Дисплеј Адаптер, Резолуција : 1680 x1050. USB-VGA Дисплеј Адаптер ви овозможува да поврзете еден дисплеј уреди (CRT/LCD монитор, проектор) на вашиот десктоп или лаптоп КОМПЈУТЕР.Поврзани екранот може да дејствува како обработени или проширена површина на главниот екран на вашиот КОМПЈУТЕР.Флексибилност на заеднички USB 2.0 технологија снима треба да се отвори компјутер или се борат со компатибилноста на прашања поврзани со VGA картичка. * Карактеристики : 1) Поддршка резолуција на екранот до 1680 x1050 2) Мулти графички приказ начини : Примарна, Проширена и Огледало 3) Plug-and-Play USB поврзување 4) USB 2.0 компатибилен 5) Кабел Должина : 38cm* системските Барања : 1) Pentium 4 / Celeron Семејство, AMD K6 / Athlon / Duron Семејство. 1.0 GHz или повисок процесор 2) 256 MB RAM меморија или повисоко; (Поголема меморија препорачува за оптимални перформанси) 3) Достапните USB 2.0 порта, Windows 2000 SP4 / Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7.

Особините