.

wendeekun USB на Тип-C Адаптер, USB3.0 Женски Тип-C Полнење OTG Адаптерот Plug and Play Анти-Корозија USB Интерфејс, Добра Изведба Адаптер Без Синџир(pinkwithout Синџир)

wendeekun USB на Тип-C Адаптер, USB3.0 Женски Тип-C Полнење OTG Адаптерот Plug and Play Анти-Корозија USB Интерфејс, Добра

DEN 172.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

【ТИП-C&USB ИНТЕРФЕЈС】Поддршка на сите Тип-C уреди, USB интерфејс, и мобилен телефон и компјутер може да се користи. 【USB 3.0 ЖЕНСКИ ТИП-C АДАПТЕР】USB3.0 женски Тип-C адаптер конвертор поседуваат трансфер на податоци и полнење функција. 【PLUG AND PLAY】за поддршка на производот На многу USB уреди, директно читање, plug and play, многу погодно. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Goodquality алуминиум материјал, имаат добра отпорност на корозија и мазна површина. 【OTG АДАПТЕРОТ】OTG адаптерот доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Функција : 1. Поддршка на сите Тип-C уреди, USB интерфејс, и мобилен телефон и компјутер може да се користи 2. USB3.0 женски Тип-C адаптер конвертор поседуваат трансфер на податоци и полнење функција 3. За поддршка на производот на многу USB уреди, директно читање, plug and play, многу удобен 4. Goodquality алуминиум материјал, имаат добра отпорност на корозија и мазна површина 5. OTG адаптерот доаѓаат со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век Спецификација : Предмет Тип : USB3.0 Женски Type C Адаптер Материјал : Алуминиум легура + ABS Пакет Листа : 1 x USB3.0 Женски Type C Адаптер.

Особините

Item Type:
 USB3.0 Female to TypeC Adapter
Material:
Aluminum alloy + ABS
Package List:
1 x USB3.0 Female to TypeC Adapter :