.

Gechic 1503 Серија Задните Порта Кабел за HDMI-а и USB-A (1.2 м)

Gechic 1503 Серија Задните Порта Кабел за HDMI-а и USB-A (1.2 м)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .HDMI-а и USB-А на пристаништето порта кабел(1.2 метри).Поврзете Ge Chic 1503 H/I/и 1102 серија од задната Клупа за USB и HDMI.Дизајн за лесна за употреба, решение интер-grater.Оваа Y кабелот комбинира HDMI видео кабел и USB напојување со кабел заедно, што помага да се скрие кабли зад мониторот.Само поврзете го HDMI-А & USB-А на пристаништето порта кабел на задната страна на пристаништето на 1503 H/I/A ќе се создаде чиста работната маса.Ова е исто така идеално решение за индустриски корисници!Е применливо : Ge Chic 1503 H/I/А & 1102 series Plugs да : Лаптоп/компјутер уред : HDMI-A(машки)*1, USB-A(машки)*2 (за поврзување на компјутер)Следи : Ge Chic 1503 H/I/А, 1102 клупа port конектор*1 Length : 120cm Тежина : 125g.

Особините