.

Micro USB Конектор за Кабел 2Pack 6ft Андроид Брз Полнач Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S7 S6 Плус Работ Активни J7 Круна/Star/Премиер/Sky Pro/Насочите/Pro/NeoJ3 J7V J3V J5 J6 J2 Забелешка 5,Т?

Micro USB Конектор за Кабел 2Pack 6ft Андроид Брз Полнач Кабелот за напојување за Samsung Galaxy S7 S6 Плус Работ Активни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

БРЗО ПОДАТОЦИ-SYNC & ПОЛНЕЊЕ (USB 2.0) : Поддржува безбедно-со голема брзина на полнење (5 V/3А) и брз пренос на податоци (480 Mbps). *Не се Компатибилни со Тип C или i Phone!.ИЗДРЖЛИВИ и СИГУРЕН : Ултра-трајни најлон-плетенка јакна со наведнуваат животниот век на 5000+ и беспрекорно обликувани зглобовите.Солидна 23 AWG челичното јадро е сместен во рамките на премиум алуминиумски домување за безбеден и сигурен полнење до 3А.Компатибилен со samsung galaxy J7 J3 J7 V 2018 S6 S5 S7 Edge/Активни,J8 J6 J6+ J5 J4 J3 J2 J1 Премиер/pro,Имајте на ум 4/5/6,Табот На 7.0" 8.0"(2015) 9.7" 10.1" (2016), Табот E 8.0" 9.6", во Табот S2 8.0" 9.7"(2015 Година), Табот 3/4 7.0" 8.0" 10.1", во Табот Про 8.4" 10.1", Имајте на ум 8.4" 10.1" Таблет Табот E 9.6 (Не Одговара Јазиче 10.1 2019).Погодно Должина : должина на кабел е 6.6 FT(2М), па тоа е доволно долго за да бидат погодни за полнење на уредот во спалната соба, троседот, канцеларија, па дури и кога сте на backseat на автомобилот.Совршена замена за вашиот ОЕМ или оригинални USB кабли со супериорни перформанси.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Едноставно пратете е-маил.Универзална Компатибилност Samsung Галакси S7/S7 edge/S6/S6 edge/S5/S4, Note 6/5/4/3 Samsung Галакси J3/J5/J7 (2016 Година), J3/J5/J7 (2017),J6/J6 Плус (2018)/J6+/ J4 /J2/ J1 /J2 Core Samsung Галакси А3/A5/О7/A8/A9 (2016 Година), A6/A6 Плус/О7 (2018)/A01/A11/A8 Ѕвезда/A6+, Samsung Galaxy Tab 8.0 (2018)/Tab 10.1 (2016 Година)/Табот На 7.0 (2016 Година)/Табот E 9.6/Табот S2 8.0/Табот S2 9.7/Tab 4 7.0/Табот Активни.

Особините