.

WONETEC 3 во 1 Флеш Диск 3.0 за Android и iphone, USB, Тип-C и iOS Пристаништа се Совршени за префрлување Датотеки Меѓу /Androids/iphone/Mac и Windows PC (256GB, Сребро)

WONETEC 3 во 1 Флеш Диск 3.0 за Android и iphone, USB, Тип-C и iOS Пристаништа се Совршени за префрлување Датотеки Меѓу

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.ОГРОМЕН 128 GB или 256 GB НАДВОРЕШНИ СКЛАДИРАЊЕ : Оваа Флеш Диск нуди лесно и брзо начин за пренос на слики, видеа, музика и документи помеѓу Смарт-телефони, Androids, iphone, Mac и Windows PC.Можете да ослободите простор на вашите мобилни уреди, без користење на било Cloud Складирање.ANDROID & IOS КОМПАТИБИЛЕН : IOS корисниците автоматски ќе добијат брза инсталација на прв поврзете, или можете да пребарувате и да даунлоадирате во Apple Продавница.Тоа ги поддржува сите големи формати на видео, музика и фотографии, па можете да стримувате директно од флеш диск.Андроид уреди се дури и полесно е да се користи, не ви треба некоја апликација за да префрлувате било на вашите датотеки од вашиот смарт-телефон на нашите флеш диск.ЛЕСНО И БРЗО ТРАНСФЕР : Само приклучете во нашите флеш дискови за да лесно се движат на фотографии, видеа, документи, музика и други датотеки помеѓу вашиот i Phone и Android уреди.Можете исто така да префрлувате овие датотеки во вашиот IOS, КОМПЈУТЕР и други Десктоп уреди.ТРОЈНА ВРСКА : Опремени со USB 3.0, Тип-C 3.0 и i OS пристаништа, што го прави пренесување на податоци помеѓу Смарт-телефони, i Phone, Таблети, Mac и PC повеќе погодно.Не треба да се користи било Cloud Услуги кога било!.МЕКИ И ЦВРСТИ ПРИЛАГОДЕНО за врвка за околу РАКА : Нашата Зглоб Ремени се 3 пати како широк како и силна како редовни зглоб ремени!Совршен за лесна за носење во џебот, торба, копче синџир итн : Ова рака, го прави лесно во пронаоѓањето на вашиот флеш диск кога ви треба.

Особините