.

Vbestlife Телефон Кулер, Мобилен Телефон Игри Клип Вентилаторот За Ладење Пренослив Телефон Стигнале Кулер Heatsink Менгеме

Vbestlife Телефон Кулер, Мобилен Телефон Игри Клип Вентилаторот За Ладење Пренослив Телефон Стигнале Кулер Heatsink Менгеме

DEN 254.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

9‑сечилото фан, моќен топлина дисипација и турбо издувните технологија, која брзо може да прахосвам топлината на телефонот.Тоа произведува многу малку бучава и нема да се меша со разговори, аудио, во живо стриминг и игри.Стигнале тока дизајн, многу погоден за повеќето мобилни телефони, преносни, не обрнувајте товар на телефонот.USB direct напојување, може да се кандидира за долго време, може да биде обвинет од страна сила на банката или на другите.Тоа може да помогне да се намали загубата на мобилен телефон батеријата и, исто така може да го продолжи животниот век на батеријата.Спецификација : Предмет Тип : Мобилен Телефон Кулер Материјал : АБС Боја : Како на Сликата Прикажани Тежина : Околу. 74.0 g/2.6 оз Влезен Напон : 5 V Погоден за повеќето мобилни телефони Пакет Листа : 1 x Мобилен Телефон Кулер 1 x USB Напојување со Кабел.

Особините

Item Type:
Mobile Phone Cooler
Material:
ABS
Color:
As Picture Shown
Weight:
Approx. 74.0g/2.6oz
Input Voltage:
5V
Suitable for most mobile phones :
Package List:
1 x Mobile Phone Cooler :
1 x USB Power Cable :