.

LZQBD Фанови,Воздушен Кулер за Климатизација Фан Домаќинство Вертикална Стојат Кат Misting Спреј за Ладење Овлажнител Интелигентни Atomization Доста Голем Led Фан Осцилирачки

LZQBD Фанови,Воздушен Кулер за Климатизација Фан Домаќинство Вертикална Стојат Кат Misting Спреј за Ладење Овлажнител Интелигентни

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функцијата е Едноставна и Јасна, и Ќе Се Користи од страна на Старите лица и Децата, за да им Даде на Семејството Удобно во текот на Летото.Тајмер Функција - за дополнителна Погодност Можете Да го Поставите Тајмерот за Траење до 9 Часа.Моден Led Дисплеј,Повеќе Функции на прв Поглед. 3-Нормална Брзина На Ветрот (I/ Ii/ Iii),3-Начини : НормалноПрироденСпиење.Интелигентни Еко, Кој Само ја Признава Собна Температура и Автоматски ја Прилагодува Брзината на Ветерот.Напон / Фреквенција : 110-220 V/50 Hz Rated Моќ : 80 WMode на Работата : Далечински Control Atomization Износ : 200 Ml/HMotor Оџакот Дебелина : 1.6 Cm Gross Тежина / Нето Тежина : 9.8 Kg / 8.6 Kg Water Капацитет на Резервоар : 1.8 LFeatures : Негативни Јони / Тресење на Главата / Atomization / 3 Опрема Прилагодување.

Особините