.

KXA Мини Флексибилни Bendable USB Вентилатор и USB LED Светло Светилка USB Gadgets Рака Фан Ноќ Светлина за Моќ Банка КОМПЈУТЕР за Лаптоп (Боја : Како pic5)

KXA Мини Флексибилни Bendable USB Вентилатор и USB LED Светло Светилка USB Gadgets Рака Фан Ноќ Светлина за Моќ Банка КОМПЈУТЕР

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мини Флексибилни Bendable USB Вентилатор и USB LED Светло Светилка USB Gadgets рака фан ноќ светлина За Моќ Банка КОМПЈУТЕР за Лаптоп.Карактеристики.Ние сме посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。. 100% Сосема нов!Флексибилни мини USB вентилатор+LED светилка пак, популарна лето gadgets,.Простор за заштеда и преносни, може да се земе thissmall фан насекаде сакате.Удобен ветре, исклучително ниско ниво на бучава и ниска потрошувачка на енергија.Без кабли или кабли да се справи со, лесен за употреба, само plug and play.Флексибилен дизајн, bendable тело, се прилагоди на агол слободно, но ве молам не прекумерна свиткување.Мека КОМПЈУТЕР материјал ножеви, нема повреди на вашите раце кога неочекуван допир.Посветен USB вентилатор и LED светилка, напојува од страна на таблети, лаптопи, моќ на банките и другите извор на енергија со Микро USB 2.0 порта.Идеален летен ладење gadget за активности на отворено како игра со топка, пешачење, трчање, џогирање, патуваат, кампување и риболов или се користат во дом, канцеларија, училница, итн.Симпатична LED светилка може да се користи во ноќта читање, трчање, џогирање, итн.Посебни подароци за деца, деца во жешките летни.Specifications Material : Plastic Port : Микро USB 2.0 Оценет Напон : 5 VRated Моќ : 1 WColor : Црна, бела, сина, портокалова, зелена, rosy Size(прибл.) : USB вентилатор 145.5x89.3x15mm/5.7x3.5x0.6"LED светилка 170x20mm/6.6x0.7"Attention1. Ве молиме овозможи мала големина отстапувања поради човечка мерка.2. Поради ефектот на светлината и се следи светлината, може да има мали разлики меѓу тон на боја на фотографијата и вистинскиот објект!Пакет Included1 x Мини USB Fan1 x LED Lamp We се посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Особините