.

Моден Свила Мажите Свила Термички долна облека Групи | Свила Долго долна облека | V Деколте, Свила Долго Јован за Мажи

Моден Свила Мажите Свила Термички долна облека Групи | Свила Долго долна облека | V Деколте, Свила Долго Јован за Мажи

DEN 1439.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Свила,100% природен mulberry,чист протеин влакна.еластична затворање.ПРИРОДНИТЕ : Свила термички долна облека проекти се направени од чисто murberry свила поврзана платно,Свила е еден од најдобрите долна облека ткаенини.ЗДРАВО : Свила им помогне на здравјето на кожата,antistatic од свила долго џонс,се грижи за вашето тело.УДОБНО : Supersoft,Lightweigh,без проблеми,hygroscopicity,дише од свила долго долна облека.FITSIZE : Да се обезбеди свила база слој удобно се вклопуваат,ве молиме бидете сигурни да се однесуваат на големината детали(во Опис на Производот).Препорачуваме миење на рацете ,неутрален детергент, ниска температура сушење или сенка сушење за да се избегне директна сончева светлина.Мажите е термички свила долго долна облека е направен од чисто murberry свила,мека,lightweigh и без проблеми,тоа ќе биде интегрирано со него,го задржи здрав и топло,одлично да се Носат Сам Дома ,или како thermallong долна облека за спиење,или како термички свила база слој Под Вашите Алишта.Му даде удобно искуство.Тоа е една од неговите најдобри нега.ве Молиме според големината информации и изберете соодветна големина Големина на деталите на облеката како што е подолу : (инчи)Мали димензии : Градите 37"-38" , Врвот Должина : 26.5", .Дното outseam 41", Еластичен Појас : 26"-32".Средна големина : Градите 39"-41" , Врвот Должина : 27", .Дното outseam 41.5", Еластичен Појас : 27.5"-34".Големи димензии : Градите 40"-42" , Врвот Должина : 27.5".Дното outseam 42", Еластичен Појас : 28"-35".X-Large size : Градите 42"-43" , Врвот Должина : 28.5".Дното outseam 42.5", Еластичен Појас : 29"-41".

Особините