.

GEJUE Дупка Удар 5cm XL Круг Круг Хартија, Занает Дупка Удар Алатка Картичка Бележник Машина за Бележник Прирачник Удар Втиснување Машина

GEJUE Дупка Удар 5cm XL Круг Круг Хартија, Занает Дупка Удар Алатка Картичка Бележник Машина за Бележник Прирачник Удар

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние се' re секогаш се тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Светлина на допир е за сите што е потребно да сигурно удар со чисти, прецизни дупки.Лост удар бара помалку притисок од копчето удар.Многу дизајни на располагање за да се зголеми вашиот удар колекција.Совршен за scrapbooks, картички, украси и било тенка копија на хартија занает.Светло, но силни : Полесни од некои конкурент модели, но без компромис за перформанси.Нагло намалување на : форма излезе со чиста нагло се намали.Дното умре сече колектор ( пластичен капак), но, исто така, се целосно пренослив ако не сакаат да ја имаат.Пријатен удар облик : естетски тркалезна форма.Не за дебела хартија како списание покрие или фотографија.Спецификации : Тип : Хартија Punches Material : Тешко ABS + Metal Color : Random Shape : Круг Умре Сече Дијаметар : прибл. 2.17"/ 5 cm Удар Големина : прибл. 11*6.7*7.9 cm Пакет се Вклучени : 1 x Круг Лост Хартија Удар ( Случаен Боја)Забелешка : 1. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2. Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме don' t ум, ви благодариме!.

Особините