.

Земјата е меѓу Најдобрите Четири Шепи Мачка Отпадоци, Премија Clumping, Лесни, Абсорбента Формула

Земјата е меѓу Најдобрите Четири Шепи Мачка Отпадоци, Премија Clumping, Лесни, Абсорбента Формула

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

УЛТРА-ТЕСНИ ГРУТКИ ЗА долгорочна ИЗВЕДБА – Нашите лесно scooping мачка отпадоци купчиња на контакт и користи помалку ѓубре по грутката.Купчиња не се урнат или се скрши, кои ви даваат повеќе ѓубре што трае подолго.НАПРАВЕНИ ОД 100% ПРИРОДНИ YUCA И ТРСКА – Кога се комбинираат овие две фарма-расте состојки се создаде природен отпадоци со импресивна моќ. 3 X покажаа како ИЗВОНРЕДНИ МИРИС ОДБРАНА – Природно моќни состојки фати урина, измет, и амонијак мириси.Дали имате една или повеќе мачки, нашите unscented мулти-мачка перформанси формула ви се опфатени.ПРАШИНА СЛОБОДЕН И ЛЕСЕН МАЧКА ЃУБРЕ – Нашите прашина слободни мачка ѓубре е 60% полесен од глина отпадоци и 50% полесен од пченка отпадоци, правење ѓубре кутија одржување почиста и полесно.МНОГУ АБСОРБЕНТА – Нашите неверојатно абсорбента мачка отпадоци soaks до 5 пати повеќе течност од глина отпадоци и 2,5 пати повеќе течност од пченка ѓубре.

Особините