.

Rubbermaid Тенок Џим 50L/13G Чекор Корпа за Отпадоци

Rubbermaid Тенок Џим 50L/13G Чекор Корпа за Отпадоци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Тенок Џим Пред Чекор Отпад Сад - 50 L/13 Литри.Бело во боја.Тенок профил за да се вклопи во било кој простор.Чекор-На отвор за лесно работење и ѓубре задржување.Внатрешен зглоб за заштита на вашите ѕидови.На Rubbermaid Тенок Џим е 50 L/13 Литри Пред Чекор Отпад Сад во Бело.Садот има тенок профил за да се вклопи во било кој простор.Чекор за отворање овозможува за полесно работење и го задржува ѓубре содржани.Капак на затворање е тивка и контролирани со внатрешен зглоб за заштита на вашите ѕидови.Издржливи resinu градба ја прави бин лесно да се чисти.На лагер retainer бенд и cinch обезбедува polyliners.OSHA/ OBRA согласност.Фабриката Меѓусебна уверение.Други големини и бои на располагање.Пред Чекор.

Особините