.

Националната Хардвер N245-001 2192BC Граѓа Големина на Плоштад У Гром во Цинк позлатен,3/8 x 3-5/8 x 5

Националната Хардвер N245-001 2192BC Граѓа Големина на Плоштад У Гром во Цинк позлатен,3/8 x 3-5/8 x 5

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #N245-001. Дизајниран за обезбедување на разни производи да правоаголна дрво и метални предмети.Ако плочи се бара употреба на Националните е #2191 плочи.Ореви вклучени.Изработени од челик жица.Опис на производот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Барел, холандски врата, рамна, mortise и површината завртки се дизајнирани со леснотија на користење и безбедност на ум.Цинк позлата нуди отпорност на корозија за сите на вашиот функционална хардверски потреби.Од Производителот Дали за дома, фарма, градител или индустриски потрошувачи, Национално има сите правото хардвер во големини и бои, што ви треба.Со повеќе од еден век на услугата Националните е посветена на одржување на највисоко ниво на квалитет на производот, иновации и производна технологија.Обезбедување на latching и прицврстување опции за сите на вашата внатрешна и надворешна употреба.Барел, холандски врата, рамна, mortise и површината завртки се дизајнирани со леснотија на користење и безбедност на ум.Цинк позлата нуди отпорност на корозија за сите на вашиот функционална хардверски потреби.

Особините