.

DII Чипка Туш Завеса, 72x72, Круг Патлиџани

DII Чипка Туш Завеса, 72x72, Круг Патлиџани

DEN 542.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Полиестер.Нашите декоративни туш завеси обезбеди вкусот на природата на вашата бања во една прифатлива цена.УДОБЕН, СИГУРЕН, собори сува.Купи сите на вашите координирање бања додатоци со доверба за користење на нашата Бања Боја Водич.DII нуди целосна збирки на тренд врз основа дизајни, со што ќе се свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи, за секоја сезона.DII 100% полиестер туш завеси мерка 72 x 72 инчи, машина се перат, и може да се пеглаат на ниски ако е потребно.Здрав јаже се справува со дозволите за лесен транспорт дури и најтешкиот за отпадоци.Барате други DII Oceanique бања прибор за да се координираат. 100% Полиестер.Вашето домашно милениче ќе сакаат да притискам во мека и cuddly милениче ќебиња.Дизајн Увоз, DII, е создател на модерен, забава, и функционална кујна текстил, табела постелнина, подароци, и украсни додатоци за домот.DII, исто така, нуди трајни и здрав underbed складирање, направен да трае и ќе не е лесно да се солза или да се повлече надвор од форма.Тие, исто така, работи одлично за организирање на плакари, автомобили, pantries, играчка соби, бањи, кујни и канцеларии; можностите се бескрајни.Од бања килими да туш завеси да капчиња кошеви, DII Дома Essentials нуди класичен изглед за вашата бања и ќе продолжи да дизајн дури и повеќе опции за вашата бања.Посета DII е Сосема Продавница at.Нашите Туш Завеси Вклучуваат : Текстура, Damask, Бамбус Чипка, Решетки Круг Чипка, Дијамант Чипка, Цвет Цвет Чипка.Ткиво хартија, кутии за складирање се забавен и креативен начин за организирање и чување на храна, играчки, облека, ќебиња, пешкири, и повеќе.DII обезбедува вашиот најдобар пријател со шепа печати бања крпи, коска печати ќебиња, микрофибер милениче душеци и коскената облик играчка кошеви дека тие ќе сакаат.DII обезбедува модерен, луксузна бања додатоци на голема цена.Постојат толку многу опции да изберете од.DII Oceanique обезбедува модерен, луксузна бања додатоци на голема цена.DII Коска Сува обезбедува вашиот прекрасно милениче со симпатична везени шепа печати бања крпи, плетен милениче кошеви, микрофибер милениче душеци, и врежана коска во облик на домашни миленичиња ќебиња.Екстра 12 инчи на ширина дава туш завеса гасена да се приспособат на криви туш прачки, како и продолжен када корнизи.Ние нудиме различни продукти за вашиот тоалет вклучувајќи бања килими, туш завеси, капчиња кошеви, винил душеци, туш обвива, и повеќе.DII е чипка туш завеси се совршени за бањи со природна светлина, спарени со јасна туш лагер ќе бидете во можност да уживате во утринското сонце додека туширање.Загрее вашите миленици на студен ден или после авантуристички ден на отворено.Преуредување на вашиот бања со само еден допир!DII модерна туш завеси се убави pop на елеганција во секој бања.

Особините