.

CHUNSHENN Столици ~ Дневни Потреби Ѕид, Столче Бања Столче Засилен Цврсто Дрво Виткање Стол Туш Стол Промена на Чевли Столче Aisle Клупата Nonslip сина Безбедно Материјали Мо?

CHUNSHENN Столици ~ Дневни Потреби Ѕид, Столче Бања Столче Засилен Цврсто Дрво Виткање Стол Туш Стол Промена на Чевли Столче

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

?Конекцијата точка е безбедна употреба на остатокот увери. ?Гумена подлога дизајн, мазна не боли, да се осигура безбедноста. ?Комплетен прибор, без да се купат дополнителни додатоци. ?Задебелена монтажа база во голема мера се зголеми на Парапет оптоварување, подолг живот. ?Инсталација на вежба малку е 10мм, Подни плочки за ѕид, Vitrified плочки, Microcrystalline плочки, Полн плочки ве Молиме користете стакло вежба малку да се носат, повторна употреба Влијание вежба Хит на внатрешни ѕидови.Ве молиме погледнете за нашиот бренд "CHUNSHENN", купувањето преку други канали ќе се не гаранција на неговиот квалитет.Употреба на производот е безбеден и удобен, може да бидат сигурни дека useproduct : ♥Инсталација : удирање♥Површината технологија : не 'рѓосувачки челик жица цртање♥Материјал : 304 од не' рѓосувачки челик♥Loadbearing 300kg400kg Recommended причина : ♥Бремени жени : чудото на живот топло во желудникот, мајка на секој чекор треба да се биде внимателен♥Старите лица : напорна работа Компатибилен со животот, кога не сме околу, а парапет во Дозволете стари лица помалку сила♥Акција непријатности : во Турбулентен Живот на патот не се откажат одење, со помош на парапети може да го направи животот помалку difficult We обезбеди 100% задоволство гаранција и 24 часа/ден онлајн услуга, уживаат грижете се-бесплатно купување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.

Особините