.

WENKO Бања Squeegee Mola во Сива боја, Нерѓосувачки Челик, 21 x 4 x 24.5 cm

WENKO Бања Squeegee Mola во Сива боја, Нерѓосувачки Челик, 21 x 4 x 24.5 cm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Редеа-слободен бришење на мазни површини, како огледала, туш кабини и ѕидни плочки.Со силиконски туш кабина држачот.Димензии : 21 x 24,5 x 4 см.Домот squeegee направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, обложени со силикон.Редеа-слободен бришење на мазни површини, како огледала, туш кабини и ѕидни плочки.Со силиконски туш кабина држачот.Димензии : 21 x 24, 5 x 4 см.

Особините