.

Guolarizi Количка за Прирачник за Одење неблагодарна Работа со Фитнес Јаже Функција, Не Треба да го Приклучиш во, Нема Мотор, со Преносни Тркала (Multicolor)

Guolarizi Количка за Прирачник за Одење неблагодарна Работа со Фитнес Јаже Функција, Не Треба да го Приклучиш во, Нема

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Мобилни Ролери】:Транспорт Тркала Овозможува На Неблагодарна Работа За Да Биде Лесно Да Се Пресели Од Една Соба Во Друга. 【Производ Големина】:На Висина Може да Се Прилагоди Слободно Според Корисникот Висина : 100-115 Cm/39.3-45.3 Во. 【Погоден】:Погоден Да Биде Укината И Ставена Во Плакарот. 【Функција】:На Вшмукување Чаша База Е Стабилна И Надградена. 【Производ Материјал】:Седат-up) Дизајн, Еден-парче Supine Рамка, Две Точки И Една Линија За Зајакнување На Стабилна Структура, Мека Пена Е Поудобно.Механичка работа се потпира на триење генерирани од страна на тркач на нозе и водење појас да се вози на операција.Да го стави едноставно, механички трчање се допаѓа велосипеди.Луѓето се вози на машината да работи без напојување или мотор.Карактеристика : висина може да се прилагоди според корисникот висина : 100-115 cm/39.3-45.3 in Bearing тежина : 150kg Meters : време, брзина, далечина, calories Adjustable slope Include : 1x Механички одење на машина (не треба да го приклучиш во, не електрични неблагодарна работа)1x англиски manual1x англиски инструмент (без батерија)1x Speaker Due на боја прилагодувања на слика монитор или други причини, боја понекогаш може да биде малку поинаков од фотографијата.Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои отстапувања во податоците.Сите се предмет на конкретната примена стока.

Особините