.

ZHOUJIE 2X Агол Полица Бања Лепило Туш Caddy Кошница Ѕид Монтирани Складирање Организаторот Нема Дупчење (Боја : Сребро)

ZHOUJIE 2X Агол Полица Бања Лепило Туш Caddy Кошница Ѕид Монтирани Складирање Организаторот Нема Дупчење (Боја : Сребро)

DEN 1800.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Брза Инсталација : Само кора исклучување на заштитната лепило и инсталирајте ја.Без дупчење и алатка е потребно, и да не го оштети вашиот ѕид.Моќен Лепило : Транспарентна traceless филм, обезбедување на силна лого и лепливоста.Уникатен транспарентен лепило дизајн го прави невидливи и да ја задржите бања декорација.Сигурен Материјал : агол туш caddy, изградени со трајни нерѓосувачки челик SUS304.Простор за Заштеда на енергија : Тоа е прекрасно да се одржи и да се организираат сапун, туш гел, шампон, чешел, чистење материјали, итн.Без дупчење, монтажни!.Брза Инсталација : Само кора исклучување на заштитната лепило и инсталирајте ја.Без дупчење и алатка е потребно, и да не го оштети вашиот ѕид.Моќен Лепило : Транспарентна traceless филм, обезбедување на силна лого и лепливоста.Уникатен транспарентен лепило дизајн го прави невидливи и да ја задржите бања декорација.Сигурен Материјал : агол туш caddy, изградени со трајни SUS304 нерѓосувачки steel Space Спасување : Тоа е прекрасно да се одржи и да се организираат сапун, туш гел, шампон, чешел, чистење материјали, etc No дупчење, монтажни!Упатство за инсталација : Чисти површината каде што треба да биде инсталиран.Откине задниот поклопец, тогаш се применуваат лепило на чисти површината.Се откажам Агол Туш Полица на куки.За Оптимално Користење : Употреба на производот, 24 часа подоцна по инсталацијата.Ако треба да се откине лепило, ве молиме да користите фен за коса да се загрее на лепило потоа солза го исклучите.САМО стап лепило на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ ГО држи лепило на насликаните ѕидови или тапети.Големина : 21.5 x 32 x 4.6 cmcolour : Silver Material : нерѓосувачки steel Package Содржина : 2 x Триаголен Shelves4 x Adhesives Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Особините