.

Gatco 1475 Када и Туш Агол Caddy, Хром

Gatco 1475 Када и Туш Агол Caddy, Хром

DEN 1677.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Акцентот вашата бања visage со нашата совршена комбинација на финес и елеганција, како Gatco décor е уникатно дизајниран носеа парчиња направена со вистинска традиција и модерен изглед.Внимателно рака полиран и РАЧНО НАПРАВЕНА од Висок Калибар од не ' Рѓосувачки Челик, со што за животниот век на издржливост.ЛЕСНО монтирање или место на овој производ на различни површини или плочки.Во склопот координира со други Gatco колекции и додатоци.Главен во ред bathware од 1977 година, Gatco производи секогаш се вклучени ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА заедно со сите потребни монтажа хардвер и инструкции за инсталација.Достапен во две ПРЕКРАСНИ бои, Хром и Сатен Никел.Опис на производот Од 1977 Година, Gatco е лидер во процесот на дизајнирање и производство на премиум луксузни bathware.Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, можете да им верувате на нашите производи секогаш да ги надмине вашите очекувања и да живеат и до нивното име.Имаме гордо стоеше од страна на нашите ВИСТИНСКИ ДИЗАЈН и ЗАЛОЖБА ЗА КВАЛИТЕТ Од Производителот уште Од 1977 Година, Gatco е лидер во процесот на дизајнирање и производство на премиум луксузни bathware.Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, можете да им верувате на нашите производи секогаш да ги надмине вашите очекувања и да живеат и до нивното име.Ние гордо стоиме зад нашите ВИСТИНСКИ ДИЗАЈН и ЗАЛОЖБА ЗА КВАЛИТЕТ.

Особините