.

Zwj Простор Алуминиум Бања Туш Caddy Полици за Складирање Полица, 6mm Дупчење, со 2 Куки за Бесење Бања Прибор xindekaishi78

Zwj Простор Алуминиум Бања Туш Caddy Полици за Складирање Полица, 6mm Дупчење, со 2 Куки за Бесење Бања Прибор xindekaishi78

DEN 478.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

✽ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : повеќе мозоци дупки на дното, така што водата не ќе остане во рек, лесен за чистење. ✽ АНТИ- ' РЃА : направена на просторот алуминиум, анти-корозија, погоден за влажни средини, како што се бања и кујна. ✽ ТЕШКИ : Сите цврста метална конструкција, обезбедување на квалитет и долговечност.Тој е дизајниран и изграден за да трае со години. ✽ RUSTPROOF : Направен од алуминиум за убавина, отпорност на корозија и убави модели. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.

Особините