.

TAILI Вшмукување Агол Туш Caddy Бања Туш Полица за Складирање Кошница Ѕид Монтирани Организаторот за Шампон, клима уред, Пластични Туш Решетката за Кујна & Бања, Вежба-Сл

TAILI Вшмукување Агол Туш Caddy Бања Туш Полица за Складирање Кошница Ѕид Монтирани Организаторот за Шампон, клима уред,

623.76
DEN 568.00 -9 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да ја завршите инсталацијата во 1 секунда.Можете да прикачите и нашата бања полица каде сакате, и да ја однесете со вас кога ќе излезете надвор.ИЗДРЖЛИВОСТ & СИЛНА ВШМУКУВАЊЕ.Вшмукување чаша, не ќе работат на porous или нерамни површини, како што се инјекциска смеса линии, цемент ѕид, дрво, порцелан, мермер, позадина, природен камен (на пример, travertines), насликани на ѕид и сите други трнлив површини.Аголот туш caddy е пренослив.Вшмукување чаша работи најдобро за керамички плочки, стакло, огледало, нерѓосувачки челик, акрилик, пластика, ламинатни и сите не-porous мазни површини.Совршен за бања, кујна, дневна соба.КАВГА-БЕСПЛАТНО ИНСТАЛАЦИЈА.Туш caddy може да токи до двете вшмукување чаша на истата страна.Топло срце Услуга.

Особините