.

Чикаго Хардвер Turnbuckle, Кука Око, Galv, 3/4 x 9 - 01751 0

Чикаго Хардвер Turnbuckle, Кука Око, Galv, 3/4 x 9 - 01751 0

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Објект -Turnbuckle.Тип -Кука и Око.Работно Оптоварување Граница (Lb.) -3000. Тема Кол. (Во.) -3/4. Преземе (Во.) -9. Turnbuckle, Тип Кука и Око, Работно Оптоварување Граница (Lb.) 3000, Нишка Кол. (Во.) 3/4, Заземаат (Во.) 9, Блиску Должина (Во.) 18-7/8, Материјал 1035 Топла Тек Поцинкуван Челик Тело и Фитинзи, Стандарди F1145 Тип 1 Одделение 1, Пакет Количество 1 Features : Затвори Должина (Во.) -18-7/8 Material -1035 Топла Тек Поцинкуван Челик Тело и Fittings Standards -F1145 Тип 1 Одделение 1 Package Количество-1 WARNING : Калифорнија Жители : Овој производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.Калифорнија предлог 65 предупредување.

Особините